مصاحبه

تجهیز انبارهای فرعی منطقه تهران با صرف کمترین هزینه

تجهیز انبارهای فرعی منطقه تهران با صرف کمترین هزینه

 

انبارهای فرعی منطقه تهران در فضایی به وسعت 775 متر مربع تجهیز و قفسه بندی شد.
سید زین العابدین پورالحسینی، رییس خدمات کالای منطقه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی منطقه با بیان اینکه فلسفه وجودی واحد تدارکات کالا و انبار، تامین نیازهای سازمان به قطعات و کالاهای مختلف با کمترین زمان و هزینه و بالاترین کارایی است گفت: در همین راستا در منطقه تهران، انبار جدیدی در حال تکمیل است که با تجهیز آن به قفسه بندی مدرن، سیاست "بهترین انباشت" تامین خواهد شد.
وی افزود محدوده انبار جدید منطقه تهران از 775 متر مربع سالن تشکیل شده است که حدود 150 متر مربع به فضای اداری و 625 متر مربع آن برای فضای مفید قفسه بندی انبار در نظر گرفته شده است.
 پورالحسینی ادامه داد: در این انبار از فضای بالای سقف ساختمان اداری نیز برای قفسه بندی اجناس سبک استفاده شده است.
او سه نوع قفسه بندی برای این انبار ذکر کرد و افزود: برای اقلام سبک و نیمه سنگین از قفسه بندی مشبک و برای اقلام سنگین از قفسه بندی راک کف پوش دار و پالت راک بدون کف پوش استفاده شده است.
وی گفت: برای چیدمان و تجهیز انبار از واحدهای متقاضی کالا خواسته‌ایم که حداکثر و حداقل موجودی کالاهای مورد نیاز خود را به تدارکات کالا و انبار منطقه اعلام کنند تا هر چه سریعتر بتوانیم مکان نگهداری آن‌ها را در انبار تجهیز کنیم.
پورالحسینی در پایان به هزینه‌های صرف شده برای خرید و نصب این قفسه بندی اشاره کرد و گفت با توجه به تمهیداتی که در نظر گرفته شده منطقه تهران در مقایسه با اقدامات مشابه در سایر مناطق با صرف کمترین هزینه به هدف خود نائل آمده است
 
 

 

/ 0 نظر / 17 بازدید