رییس واحد تدارکات کالای منطقه تهران گزارش عملکرد این واحد را تشریح کرد

رییس واحد تدارکات کالای منطقه تهران گزارش عملکرد این واحد را تشریح کرد

رییس واحد تدارکات کالای منطقه تهران در همایش رؤسای واحدهای تدارکات کالا در تهران گزارش عملکرد این واحد را ارائه داد در گفت‌وگویی که با وی انجام دادیم سید زین العابدین پورالحسینی به تشریح بخش‌هایی جزئیات از این گزارش پرداخت.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی منطقه تهران سید زین العابدین پورالحسینی اظهار داشت: در همایش رؤسای واحدهای تدارکات کالا در تهران گزارشی در قالب پاورپوینت راجع به عملکرد واحد تدارکات کالای منطقه تهران ارائه دادم که حاوی فلوچارتی بود که تعامل کاری واحدهای متقاضی با واحد خدمات کالا را نشان می‌داد و در بخش دیگر این گزارش رویکرد خدمات کالا در منطقه جهت بهینه کردن موجودی مواد تشریح شده بود.
رییس واحد خدمات کالای منطقه تهران در تشریح رویکرد خدمات کالا در منطقه تهران تصریح کرد: همواره تلاش می شود قطعات و کالاهای مورد نیاز منطقه در انبار در حد مینیمم موجود باشد و همچنین سعی می شود تامین قطعات کالا از حد ماکزیمم عبور نکرده، سازمان از این بابت با افزایش هزینه و بار مالی روبرو نشود .
پورالحسینی ادامه داد: در راستای تامین قطعات و کالاهای برون شرکتی سعی بر انتخاب بهترین منابع تامین کالا است که این مسئله باعث می‌شود بهترین انتخاب از لحاظ کیفیت و کاهش هزینه مد نظر قرار گیرد و همچنین تلاش می‌شود در مدت زمان کوتاهی اجناس به واحد متقاضی قطعه یا کالا ارجاع داده شود.
وی افزود در این مسیر تلاش می‌کنیم در زنجیره‌ مدیریت که تامین نیاز سازمان به کالا و قطعات مختلف را شامل می‌شود با کمترین هزینه و بالاترین کارایی از منابع درون شرکتی و برون شرکتی طبق نظم و اصولی که باعث سهولت در تحویل و دریافت با صرف حداقل وقت و نیروی کار است، تامین بهترین کارآمدی عاید شرکت خطوط لوله و مخابرات منطقه تهران بشود.
 
 

کد: 3573
گروه: منطقه تهران  

/ 0 نظر / 12 بازدید