صعودم به قله برفخانه(شیرکوه یزد)

   

 • صعود موفقیت آمیز کار کنان منطقه تهران به قله برفخانه صعود موفقیت آمیز کار کنان منطقه تهران به قله برفخانه

  صعود موفقیت آمیز کار کنان منطقه تهران به قله برفخانه

  کوهپیمایی با هدف ایجاد سلامتی، نشاط ، شادابی، گسترش فرهنگ ورزش و صمیمیت میان کارکنان و همچنین افزایش بهره وری در سازمان صورت گرفته است. احمد ایراندوست، مصطفی محمدی، سید زین العابدین پورالحسینی، محمد ایوت وند و مهدی چگینی از منطقه تهران در این صعود یک روزه ، موفقیت آمیز، حضور داشتند .

   

  صعود موفقیت آمیز کار کنان منطقه تهران به قله برفخانه
   
   5 تن از کارکنان کوهنورد منطقه تهران، همگام با کوهنوردان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، به قله 4000 متری برفخانه واقع در روستای طرزجان، استان یزد صعود کردند. این کوهپیمایی ساعت 4 و سی دقیقه بامداد آغاز و در نهایت ساعت 5 بعد از ظهر با صعود موفقیت آمیز بر فراز کوه برفخانه پایان یافت.
  به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه تهران، کوهپیمایی با هدف ایجاد سلامتی، نشاط ، شادابی، گسترش فرهنگ ورزش و صمیمیت میان کارکنان و همچنین افزایش بهره وری در سازمان صورت گرفته است. احمد ایراندوست، مصطفی محمدی، سید زین العابدین پورالحسینی، محمد ایوت وند و مهدی چگینی از منطقه تهران در این صعود یک روزه ، موفقیت آمیز، حضور داشتند .
  "قله برفخانه" با ارتفاع 4000 متر یکی از زیباترین قله های ایران می باشد که در قسمت جنوب طرزجان قرار گرفته است. و بعد از شیر کوه با اختلاف کمی دومین قله بلند استان یزد محسوب می شود . دیواره 300 متری این کوه با سوزنی های بلند و شگفت آور جلوه ای خیره کننده به آن بخشیده است. همین دیواره سبب سایه سار شدن شمال کوه و در نتیجه ماندگاری برف حتی در گرم ترین فصل سال شده است وجود این برفها موجب پدید آمدن چشمه های پرشمار و سبب آبادانی روستای طرزجان و دیگر روستاهای اطراف گردیده است.
  کد: 1939
  گروه: منطقه تهران  
/ 0 نظر / 11 بازدید