دریای خزر
ساعت ۳:۱۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢۸ آبان ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

خلیج آرامگرگان, آرام, خلیج,


 
ساعت ٥:۱٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٧ آبان ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی:
رییس واحد تدارکات کالای منطقه تهران گزارش عملکرد این واحد را تشریح کرد

رییس واحد تدارکات کالای منطقه تهران گزارش عملکرد این واحد را تشریح کرد

رییس واحد تدارکات کالای منطقه تهران در همایش رؤسای واحدهای تدارکات کالا در تهران گزارش عملکرد این واحد را ارائه داد در گفت‌وگویی که با وی انجام دادیم سید زین العابدین پورالحسینی به تشریح بخش‌هایی جزئیات از این گزارش پرداخت.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی منطقه تهران سید زین العابدین پورالحسینی اظهار داشت: در همایش رؤسای واحدهای تدارکات کالا در تهران گزارشی در قالب پاورپوینت راجع به عملکرد واحد تدارکات کالای منطقه تهران ارائه دادم که حاوی فلوچارتی بود که تعامل کاری واحدهای متقاضی با واحد خدمات کالا را نشان می‌داد و در بخش دیگر این گزارش رویکرد خدمات کالا در منطقه جهت بهینه کردن موجودی مواد تشریح شده بود.
رییس واحد خدمات کالای منطقه تهران در تشریح رویکرد خدمات کالا در منطقه تهران تصریح کرد: همواره تلاش می شود قطعات و کالاهای مورد نیاز منطقه در انبار در حد مینیمم موجود باشد و همچنین سعی می شود تامین قطعات کالا از حد ماکزیمم عبور نکرده، سازمان از این بابت با افزایش هزینه و بار مالی روبرو نشود .
پورالحسینی ادامه داد: در راستای تامین قطعات و کالاهای برون شرکتی سعی بر انتخاب بهترین منابع تامین کالا است که این مسئله باعث می‌شود بهترین انتخاب از لحاظ کیفیت و کاهش هزینه مد نظر قرار گیرد و همچنین تلاش می‌شود در مدت زمان کوتاهی اجناس به واحد متقاضی قطعه یا کالا ارجاع داده شود.
وی افزود در این مسیر تلاش می‌کنیم در زنجیره‌ مدیریت که تامین نیاز سازمان به کالا و قطعات مختلف را شامل می‌شود با کمترین هزینه و بالاترین کارایی از منابع درون شرکتی و برون شرکتی طبق نظم و اصولی که باعث سهولت در تحویل و دریافت با صرف حداقل وقت و نیروی کار است، تامین بهترین کارآمدی عاید شرکت خطوط لوله و مخابرات منطقه تهران بشود.
 
 
کد: 3573
گروه: منطقه تهران
 

مصاحبه
ساعت ٥:۱٢ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٧ آبان ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی:
تجهیز انبارهای فرعی منطقه تهران با صرف کمترین هزینه

تجهیز انبارهای فرعی منطقه تهران با صرف کمترین هزینه

 

انبارهای فرعی منطقه تهران در فضایی به وسعت 775 متر مربع تجهیز و قفسه بندی شد.
سید زین العابدین پورالحسینی، رییس خدمات کالای منطقه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی منطقه با بیان اینکه فلسفه وجودی واحد تدارکات کالا و انبار، تامین نیازهای سازمان به قطعات و کالاهای مختلف با کمترین زمان و هزینه و بالاترین کارایی است گفت: در همین راستا در منطقه تهران، انبار جدیدی در حال تکمیل است که با تجهیز آن به قفسه بندی مدرن، سیاست "بهترین انباشت" تامین خواهد شد.
وی افزود محدوده انبار جدید منطقه تهران از 775 متر مربع سالن تشکیل شده است که حدود 150 متر مربع به فضای اداری و 625 متر مربع آن برای فضای مفید قفسه بندی انبار در نظر گرفته شده است.
 پورالحسینی ادامه داد: در این انبار از فضای بالای سقف ساختمان اداری نیز برای قفسه بندی اجناس سبک استفاده شده است.
او سه نوع قفسه بندی برای این انبار ذکر کرد و افزود: برای اقلام سبک و نیمه سنگین از قفسه بندی مشبک و برای اقلام سنگین از قفسه بندی راک کف پوش دار و پالت راک بدون کف پوش استفاده شده است.
وی گفت: برای چیدمان و تجهیز انبار از واحدهای متقاضی کالا خواسته‌ایم که حداکثر و حداقل موجودی کالاهای مورد نیاز خود را به تدارکات کالا و انبار منطقه اعلام کنند تا هر چه سریعتر بتوانیم مکان نگهداری آن‌ها را در انبار تجهیز کنیم.
پورالحسینی در پایان به هزینه‌های صرف شده برای خرید و نصب این قفسه بندی اشاره کرد و گفت با توجه به تمهیداتی که در نظر گرفته شده منطقه تهران در مقایسه با اقدامات مشابه در سایر مناطق با صرف کمترین هزینه به هدف خود نائل آمده است
 
 
 

برفراز قله قوچ گرد یکی ازقلل بینالود
ساعت ٥:٠٢ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٧ آبان ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی:
کارکنان منطقه تهران بر فراز قله 2950 متری "قوچ گر"

کارکنان منطقه تهران بر فراز قله 2950 متری "قوچ گر"

در این صعود موفقیت آمیز که در روز پنج شنبه سی ام دی ماه، ساعت 5 بامداد آغاز شد و در نهایت ساعت 17 بعدازظهر پایان یافت، زین العابدین پور الحسینی، مصطفی محمدی، محمد ایوت وند و بیوک صدیق از منطقه تهران حضور داشتند.

 

کارکنان منطقه تهران بر فراز قله 2950 متری "قوچ گر"
 
 چهار تن از کارکنان کوهنورد منطقه تهران همگام با 120 نفر از کارکنان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به قله 2950 متری" قوچ گر" از قله های رشته کوه بینالود واقع در استان خراسان رضوی صعود کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخایرات نفت ایران منطقه تهران، در این صعود موفقیت آمیز که در روز پنج شنبه سی ام دی ماه، ساعت 5 بامداد آغاز شد و در نهایت ساعت 17 بعدازظهر پایان یافت، زین العابدین پور الحسینی، مصطفی محمدی، محمد ایوت وند و بیوک صدیق از منطقه تهران حضور داشتند.
زین العابدین پور الحسینی از کوهنوردان فعال منطقه تهران است که تاکنون موفق به فتح قله های متعددی از رشته کوههای کشور عزیزمان شده است. او در مصاحبه ای با روابط عمومی منطقه تهران اظهار داشت: کوهنوردی از آن دسته از ورزشهاست که علاوه بر ایجاد شادابی و نشاط موجب افزایش صبر، اراده و تقویت قوای فکری در انسان می شود و لذت ایستادن بر فراز کوه نیز وصف نشدنی است و بویژه زمانی که کارکنان یک مجموعه همگام با هم به این موفقیت دست یابند احساس همدلی و مودت میان آنان بوجود می آید که در نهایت موجب تقویت کار گروهی و تعامل بیشتر در جهت دستیابی به اهداف سازمان خواهد شد.
 قله قوچ گر با ارتفاع 2950متر یکی از فنی ترین قله های ایران می باشد که بین روستا های گرینه و چناران و دیزباد بالا و در جنوب رشته کوه بینالود واقع شده است و از کوههای معروف این رشته کوه محسوب می شود. این قله به دلیل ارتفاع و شکل منحصر به خود باعث گردیده که کوهنوردان هنگام صعود از تجهیزات فنی استفاده کنند.
کد: 2459
گروه: منطقه تهران
 
تصاویر

ارتفاعات بینالود ..زمستان 1390
ساعت ٤:٥٩ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٧ آبان ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی: